Image Alt

HAKKIMIZDA

If you need anything, ASK A PLANNER!

If you need anything, ASK A PLANNER!

Markalaşma yolunda ve bir marka olarak akılda kalıcılık anlarında; güncel teknoloji ve trendler doğrultusunda çözüm ortağınız olmak için buradayız. Sahip olduğumuz deneyim ve yaratıcı yaklaşımlarımızın verdiği güç ile memnuniyet değerlendirmesini her daim ön planda tutuyoruz. Tüm bunları yaparken hizmet kalitesinde denge ve süreklilik sağlıyoruz. İstekler ve beklentileri analiz ediyor, kurumunuzu ve markanızı yerelde olduğu kadar globalde de en doğru şekilde temsil edecek ve ses getirecek; dikkat çekici, maceracı, yenilikçi, yaratıcı, efektif, modern, inovatif ve stratejik deneyimler tasarlıyoruz.

Etkinlik Planlama

Planner; ilhamını ve motivasyonunu duyularını harekete geçiren ve yaşama dair detaylardan alır; bu detayları ihtiyaçlarınız doğrultusunda etkinliklere entegre ederek baştan sona rakiplerinden ayrışan deneyimler planlar.

Proje Planlama

Planner, hedef kitlenize söylemek istediklerinizi doğru mecrada, doğru zamanda, en doğru şekilde aktarır ve sürekliliğini sağlamak için en uygun projelere imza atar.

Kurumsal Seyahat Planlama

Planner; iş seyahatlerinizin planlanması konusunda profesyonel çözüm ortağınız olarak destinasyonları sizin için inceler, size özel bir sayahat planı çıkartır ve dünyanın neresine olursa olsun seyahatiniz için tüm uçak bileti, otel rezervasyonu, transfer hizmetleri ve rehberlik hizmetlerini sizin için planlar.

MICE

Planner, yurt içinde ve dışında toplantılar, lansmanlar, teşvik gezileri, bayi toplantıları, kongreler ve etkinlikler düzenlemeniz için en iyi planlayıcınız olur.

Proje Geliştirme Departmanı

Tasarım Departmanı

İletişim Departmanı

Mimarı Uygulama Departmanı

Operasyon Departmanı

Etkinlik Departmanı

Prodüksiyon Departmanı